Tutors de Compleció d’Estudis

Curs 2014-2015 · Tutors i Cicles

Comunicació, imatge i so Cicle / Alumnes Tutor e-mail
Imatge (1252) Araceli Bono abono@lamerce.com
Producció d’audiovisuals, ràdio i espectacles  (1254) Pere Claret pclaret@lamerce.com
Realització d’audiovisuals i espectacles (1251) Gisela Llobet gllobet@lamerce.com
So (1253) Laia Soriano lsoriano@lamerce.com
Imatge Personal Cicle Tutor e-mail
Assessoria d’imatge personal (1851) Mercedes Moreno mmoreno@lamerce.com
Caracterització (1803) Marian Santos msantos@lamerce.com
Formació i orientació laboral Cicle Tutor e-mail
Tots els cicles (FOL/AGE/RAT) Matilde Pérez mperez@lamerce.com